Nasza strona używa pliki cookies, zostając na niej akceptujesz naszą Politykę Prywatności
Rozumiem

Logopedzi

Wraz ze specjalistami, przenosimy ich unikalne doświadczenie, wiedzę i pasję na rozwój innowacyjnych narzędzi logopedycznych. Dzięki ich ekspertyzie i zaangażowaniu, zapewniamy naszym użytkownikom wysoką jakość treści, skuteczne ćwiczenia oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju mowy i komunikacji.
1
4
1
2

Poznaj logopedów,
którzy z nami współpracują!

Województwa
Logopeda - mgr Katarzyna Jażdżyńska-Woźniak

logopedka
Katarzyna Jażdżyńska-Woźniak

Kraków
Dyrektorka ds. merytorycznych w Gabinecie Neurologopedycznym GŻEGŻÓŁKA w Krakowie. Od lat specjalizuje się w pracy z dziećmi dyslektycznymi, autystycznymi, z opóźnionym rozwojem mowy, z wadami genetycznymi, dyslalią, afazją, Zespołem Aspergera, Dzpm oraz rozszczepem wargi i podniebienia.
Logopeda Hubert Krzyżowski

logopeda
Hubert Krzyżowski

Warszawa
Logopeda ogólny i kliniczny. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał m.in. w Poradni Foniatryczno-Audiologicznej Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” oraz w Pracowni Patofizjologii Głosu i Mowy w Katedrze i Klinice Otorynolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
dr med. Anna Strus

logopedka, glottodydaktyk
Anna Strus

Warka
Pracuje w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce oraz prowadzi prywatny gabinet logopedyczny. Ukończyła studia logopedyczne w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie pod kierunkiem Profesora Bronisława Rocławskiego oraz jednocześnie uzyskała kwalifikację z zakresu glottodydaktyki.
Kamila Kania play.air

logopedka
Kamila Kania

Kraków
Absolwentka logopedii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenie logopedyczne zdobywała poprzez udział w wolontariatach, a także prowadząc zajęcia indywidualne oraz grupowe w przedszkolu. Pracuje z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, dyslalią, dysleksją, autyzmem, Zespołem Downa oraz jąkającymi się.
Michał Mazur play.air

neurologopeda, audiolog
Michał Mazur

Lublin
Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Założyciel Senedu Institute, tworzącego narzędzia edukacyjno-terapeutyczne oraz gabinetu logopedycznego w Lublinie. Rozwija logopedię wykorzystując wysokie technologie. W tym celu prowadzi własną praktykę i badania naukowe.
Anna Krzyżak play.air

neurologopedka, teatrolog
Anna Krzyżak

Kraków
Absolwentka teatrologii UJ, logopedii Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz neurologopedii z elementami audiologii i foniatrii Collegium Medicum UJ. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała na oddziałach klinicznych w Małopolsce i na Śląsku. Zwolenniczka wykorzystania innowacyjnych metod w terapii opartych na podstawach naukowych.
Aleksandra Laksus

logopedka
Aleksandra Laskus

Gdańsk
Logopedka ogólna i kliniczna specjalizująca się w miofunkcji. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Kształci się w kierunku neurologopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuje w przedszkolu bliskościowym oraz centrum terapii. Stosuje różnorodne metody terapeutyczne, w tym kinesiotaping i terapię manualną.
Natalia Kasiarz zdjęcie play.air

logopedka
Natalia Kasiarz

Kraków
Studentka V roku logopedii na Uniwersytecie Jagiellońskim z doświadczeniem w pracy z dorosłymi po udarze i pacjentami psychogeriatrycznymi, a także z dziećmi w gabinecie i szkole specjalnej. Aspiruje do specjalizacji w logopedii stomatologicznej.

Poznaj gabinety i kliniki,
które nas wspierają!

WSPÓŁPRACA Z LOGOPEDAMI
Jak pomagają nam logopedzi?

Nasi logopedzi są zaangażowani w opracowywanie treści aplikacji, takich jak ćwiczenia mowy, gry słowne i treningi wymowy, dostosowane do różnych grup wiekowych. Ponadto, nadzorują rozwój aplikacji, aby zapewnić jej zgodność z najnowszymi badaniami i technologiami logopedycznymi.
Konsultacja z logopedą

DLA LOGOPEDY
Chcesz z nami współpracować? Zostaw maila!

Nasz zespół odezwie się do Ciebie!
Dziękujemy za kontakt
Imię
Organizacja
Adres e-mail
Wiadomość
Administratorem danych osobowych jest PLAY.AIR PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 9/103, 37-450 Stalowa Wola. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności i Regulaminie.
Wyślij wiadomość!

Nasz newsletter
dedykowany logopedom!

Nasi logopedzi są zaangażowani w opracowywanie treści aplikacji, takich jak ćwiczenia mowy, gry słowne i treningi wymowy, dostosowane do różnych grup wiekowych. Ponadto, nadzorują rozwój aplikacji, aby zapewnić jej zgodność z najnowszymi badaniami i technologiami logopedycznymi.

Zapisz się
Logopeda pracuje z aplikacją play.air

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Śledź nasz rozwój i przeglądaj aktualności o play.air.

Przeglądaj aktualności