Nasza strona używa pliki cookies, zostając na niej akceptujesz naszą Politykę Prywatności
Rozumiem

Regulamin strony

Definicje

 1. "Strona" oznacza stronę internetową play-air.pl.

 2. "Użytkownik" to osoba odwiedzająca lub korzystająca z usług dostępnych na stronie play-air.pl.

 3. "Administrator" to właściciel i zarządzający stroną play-air.pl.

 4. "Treść" odnosi się do wszelkich materiałów, informacji, zdjęć, grafik, dźwięków, filmów, danych i innych elementów znajdujących się na stronie.

Warunki korzystania

 1. Korzystanie z witryny play-air.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Prawa autorskie i własność intelektualna

 1. Treści zamieszczone na stronie, w tym teksty, grafiki, zdjęcia i inne materiały, są chronione prawami autorskimi i pozostają własnością Administratora lub podmiotów trzecich, które udostępniły te treści.

 2. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie treści strony w celach komercyjnych lub publicznych bez wyraźnej zgody Administratora jest zabronione.

Odpowiedzialność za treść

 1. Administrator dokłada wszelkich starań, aby treści na stronie były dokładne, aktualne i zgodne z prawem.

 2. Użytkownicy korzystają z treści na własne ryzyko, a Administrator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z zawartości strony.

Formularze kontaktowe i newsletter

 1. Użytkownicy mogą korzystać z formularzy kontaktowych na stronie, podając swoje dane osobowe w celu uzyskania odpowiedzi od Administratora.

 2. Użytkownicy mogą również wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera, który będzie zawierać informacje o nowościach, promocjach i wydarzeniach związanych z treningiem oddechu w logopedii.

 3. Dane osobowe przekazywane za pośrednictwem formularzy kontaktowych i do celów newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności strony.

Zmiany w regulaminie

 1. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany będą publikowane na stronie i wchodzą w życie od daty ich publikacji.

Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy regulamin podlega prawu polskiemu.

 2. Wszelkie spory wynikające z korzystania z witryny play-air.pl będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

 3. W przypadku niemożności wykonania któregokolwiek z postanowień niniejszego regulaminu, pozostałe postanowienia pozostają w pełni w mocy.

 4. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie play-air.pl.